Doman Finanse
tel. 691 397 584
biuro@domanfinanse.pl

Kredyt Gotówkowy

Kredyty gotówkowe to środki finansowe udostępniane przez Bank Klientom na dowolny cel niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Kredyt gotówkowy może być udzielony maksymalnie na 96 lub 120 miesięcy w zależności od Banku oraz profilu Klienta (ocena scoringowa – punktacja za spłatę wcześniejszych zobowiązań, stan cywilny, wykształcenie, formę zatrudnienia itd.)

Kredyt spłacany jest najczęściej w ratach równych. Niektóre banki dopuszczają również raty malejące.

Istnieje możliwość połączenia posiadanych już zobowiązań

Istnieje możliwość połączenia posiadanych już zobowiązań (rat kredytowych, limitów w koncie czy kart kredytowych) oraz dobrania dodatkowej gotówki. W większości przypadków Banki nie umożliwiają wykonania tego typu operacji przy pożyczkach pozabankowych. Mamy wtedy do czynienia z tzw. kredytem konsolidacyjnym.

Max i min kwota kredytu (uśredniając oferty banków) kształtuje się od 500 PLN do 200.000 PLN.

Aby otrzymać kredyt, Klienci muszą wykazują się dochodem, który będzie systematyczny w okresie spłaty kredytu, czyli najczęściej są to umowy o pracę na czas nieokreślony, emerytury, działalność gospodarcza itd. Niepewna sytuacja gospodarcza spowodowana pandemią sprawiła, że niektóre branże zostały wykluczone ze względu na ryzyko utraty dochodu. W naszej strategii działania zawsze sprawdzamy na bieżąco w Bankach czy posiadany przez Klienta dochód zostanie zaakceptowany.

W przypadku krótszego okresu zatrudnienia kredyt udzielany jest na taki sam okres jak w umowie o pracę lub 2-3 miesiące krócej. W niektórych przypadkach dopuszcza się promesy o zatrudnieniu.

Zadzwoń
Kontakt
691 397 584 biuro@domanfinanse.pl ul. Stary Port 13/1
85-029 Bydgoszcz