Doman Finanse
tel. 691 397 584 tel. 663 781 311
biuro@domanfinanse.pl
nieruchomosci@domanfinanse.pl

Kredyt Gotówkowy

Kredyty gotówkowe to środki finansowe udostępniane przez Bank Klientom na dowolny cel niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Kredyt gotówkowy może być udzielony maksymalnie na 96 lub 120 miesięcy w zależności od Banku oraz profilu Klienta (ocena scoringowa – punktacja za spłatę wcześniejszych zobowiązań, stan cywilny, wykształcenie, formę zatrudnienia itd.)

Kredyt spłacany jest najczęściej w ratach równych. Niektóre banki dopuszczają również raty malejące.

Istnieje możliwość połączenia posiadanych już zobowiązań

Istnieje możliwość połączenia posiadanych już zobowiązań (rat kredytowych, limitów w koncie czy kart kredytowych) oraz dobrania dodatkowej gotówki. W większości przypadków Banki nie umożliwiają wykonania tego typu operacji przy pożyczkach pozabankowych. Mamy wtedy do czynienia z tzw. kredytem konsolidacyjnym.

Aby otrzymać kredyt, Klienci muszą wykazać się dochodem, który będzie systematyczny w okresie spłaty kredytu, czyli najczęściej są to umowy o pracę na czas nieokreślony, emerytury, działalność gospodarcza, kontrakty. Niektóre banki uwzględniają jako dodatkowy dochód podwyższający zdolność kredytową z najmu nieruchomości, umów zlecenie/o dzieło. W kosztach utrzymania uwzględniają 800 +.

W najlepszej sytuacji są osoby, których profesja znajduje się na tzw. „Liście wolnych zawodów” są to głownie : lekarze , lekarze dentyści, lekarze weterynarii, pielęgniarki i położne, tłumacze przysięgli, adwokaci, notariusze, radcy prawni, biegli rewidenci, księgowi, doradcy podatkowi.

Procedury kredytowe są uproszczone i istnieje możliwość dodatkowych odstępstw, które ze względu na małe ryzyko kredytowe często są stosowane przez banki.

Zadzwoń
Kontakt
691 397 584 663 781 311 biuro@domanfinanse.pl nieruchomosci@domanfinanse.pl ul. J.K.Chodkiewicza 15/317, 85‑065 Bydgoszcz
85-029 Bydgoszcz